Naším řemeslem je garantovaný odborný servis plastových, dřevěných i hliníkových oken a dveří, servis okenních žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu včetně montáže žaluzií, rolet a sítí nových.

My raději chodíme před tím, než se něco poláme a nezbývá, než díly nebo okna celá měnit. Okna seřizujeme, mažeme, impregnujeme těsnění a mechanismus okna obecně kontrolujeme, aby okna nejen sloužila bez zvláštní údržby další desítky let, ale zároveň byla bezpečná pro jejich obsluhu i děti samotné…

Škol, učilišť a internátů, co naší nabídky využily, stále přibývá. Níže je vzorek škol, podniků a úřadů, které prohlídky či servisu využili a mohou referovat.

Vše začíná tím, že máte-li okna či dveře déle jak cca 5 roků a nejste si jejich stavem jisti nebo pouze ze zvědavosti vás jejich kondice zajímá a ještě jste žádnou údržbu neprováděli, rádi vám takovou prohlídku provedeme a poradíme, zda je co zlepšit. Kde vám utíká zbytečně teplo ven, jestli hrozí nějaké poškození mechanismu zavírání v rámu nebo pantů okna a čím se vyvarovat předčasné VÝMĚNĚ OKEN na budově za desítky a stovky tisíc.

Nic vás to stát nebude, když zavoláte na telefon 606 766 219 nebo si napíšete na kotras@olko.cz o prohlídku, protože ji nabízíme ZDARMA.

Školy

Školy, školní budovy

ZŠ Horní Studýnky

SŠ Trutnov

DM Trutnov

MŠ Dolní Studénky

MŠ Zábřeh

SŠ Česká Třebová

ZŠ Dolní Studénky

ZŠ a MŠ Štíty

Waldorfská ZŠ a MŠ, Olomouc

ZŠ sv. Voršily, Olomouc

Fakultní ZŠ a MŠ, Olomouc

MŠ Bystřice

Bytové budovy

Bytová družstva (BD) a Společenství vlastníků jednotek (SVJ)

BD Lanškroun

BD Union Lanškroun

Bytové Družstvo Česká Třebová

Bytové Družstvo Šumperk

SVJ Šumperk

Firmy a úřady

Kancelářské budovy a domy

Keestrak CZ, Šternberk

Fitness Lanškroun

fy. PETR – Zábřeh

Kancelářská Budova – Augustýnová Šumperk

Kulturní Dům Zábřeh

NOVOMONT Šumperk

Obecní Úřad Kolšov

VAK Lanškroun

Horský resort
Buková Hora